Gökçeada

Gökçeada'ya Çanakkale'den ya da Eceabat-Kabatepe Limanı üzerinden gelebilirsiniz. Yaz ve kış aylarında farklı tarifelerin uygulandığı gemi seferlerinin saatlerini ve çalışan gemi sayısını sayfamızdan güncel olarak takip edebilirsiniz. Gökçeada'ya Çanakkale'den gelmek isterseniz iskeleden deniz otobüsüne binmeniz yeterli. Gemi sizi yaklaşık 1 saatlik bir yolculuktan sonra adamızın Kuzulimanı 'na getirecek ve limanda belediye otobüsleri, ticari taksiler ile minibüsler merkez ve köylere yolcuları götürmek için bekliyor olacaktır. (merkez ilçeye, Bademli,kaleköy ve uğurlu köylerine giden minibüs ve otobüsler ) . Eğer Gelibolu yarımadası üzerinden ( İstanbul,Tekirdağ, Malkara, Keşan, Gelibolu ve Eceabat) gelmek isterseniz önce Eceabat ilçe merkezine inecek ;iskelede bekleyen Kabatepe minibüs veya otobüsleriyle Eceabat'a 10 Km mesafedeki Kabatepe limanına gelecek ve burada sizi bekleyen feribot ile 75 dakikalık keyifli bir yolculukla Kuzulimanı'na ulaşacaksınız.Güncel gemi seferleri ve ek seferlerle ilgili bilgiye GESTAŞ web sitesinden ulaşabilirsiniz

KABATEPE - GÖKÇEADA HATTI'NDA ONLİNE REZERVASYON VE BİLET SATIŞI BAŞLAMIŞTIR.

Online işlemlerinizi Gestaş online bilet işlemleri adresinden yapabilirsiniz.

Gökçeada_Kabatepe arabalı gemisi

Kabatepe - Gökçeada
(Her Gün)

Gökçeada - Kabatepe
(Her Gün)

  
09:00
15:00
20:00

   
  
07:00
13:00
18:00
  

   
           
   

Çanakkale-Gökçeada Deniz Otobüsü
Çanakkale - Gökçeada
geçici olarak seferler yapılmıyor
Gökçeada - Çanakkale
geçici olarak seferler yapılmıyor

YOLCU ve ARAÇ GEMİ TAŞIMA ÜCRETLERİ
Arabalı Gemi Deniz Otobüsü

GestCard Öğrenci : 1,5 TL ***
Yolcu : 6 TL
GestCard yolcu.: 3.75
Araç içi yolcu: 1,5 TL **
Otomobil(1+7 koltuk): 64 TL
Minibüs(8+18 koltuk): 77 TL
Midibüs(19+32 koltuk): 115 TL
Otobüs : 230 TL
Küçük motor(250 cc altı): 11 TL
Motor(250 cc üstü): 25 TL

*** Kabatepe-Gökçeada Hattı'nda öğrenciler sadece Gestcard ile geçiş sağlayabilirler. Öğrenciler için, gişelerden nakit bilet satışı yapılmayacaktır.

**16.12.2019 tarihi itibariyle tüm ada hatlarında araç içi yolcu ücreti sadece Minibüs-Midibüs ve Otobüslerden alınacaktır.

%%%% KREDİ KARTLARI GEÇERLİ DEĞİLDİR
              SADECE NAKİT ÖDEME YAPILABİLİYOR